Helena Bonham Carter Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helena Bonham Carter Fans

Весела Коледа и Честита Нова Годинаааа! <33
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
mrs. Lovett
Angel of Darkness
Angel of Darkness
mrs. Lovett


Брой мнения : 146
Join date : 27.08.2009
Age : 27

Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett) Empty
ПисанеЗаглавие: Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett)   Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett) Icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 3:11 pm

Не знам как ми дойде в галвата! Честно! Такамм... Тук ще пиша може би всеки ден, а може би не. Зависи какво роди въображението ми. Няма а ви пълня главите с безмислени постове като "Днес беше ного як ден" и т.н. Ще пиша само за дните от живота и, които са ни написани в ХП. Ще се старая да следвам събитията от книгите. Няма да пиша дати, защото ще се объркам както и вие. Very Happy Заглавия няма да слагам. Стига съм отлагала, ето първата част:


Белатриск Блек Лестранж почука с пръчката си по големия черен дневник, на който със сребърни букви беше изписано името и. Внезапно дневникът се размърда. На корицата и се показа голямо око и замига сънено.
-О, госпожице Блек!-каза дневникът.-Радвам се да ви видя!
-Нямам време, побързай!-изсъска Белатрикс.
Дневникът се отвори, и Бела започна да му разказва за деня си:
-Славни времена ще настанат! Черния Лорд се въздигна и сега всичко е в наши ръце! Освен това е намерил начин как да стане непобедим. Разделил е душата си на хоркрукси и ги е сложил в най-обикновени неща. Днес ни събра, за да ни го каже. Сега знам къде са всички части от душата му, едната дори е в нашия трезор в "Гринготс". Дали това означава нещо? Може би ми е дал чашата на "Хадълпаф" (какъв идиотски дом само), защото част от душата ми принадлежи на него.... Дано да е така...
Бела беше прекъсната от звъненето на звънеца. Тя набързо каза на дневника "Скрии съдържанието си!", почука с магическата си пръчка и го сложи в един шкаф.
Върнете се в началото Go down
Katy
Администратор
Администратор
Katy


Брой мнения : 216
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Силистра / София

Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett)   Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett) Icon_minitimeНед Сеп 06, 2009 5:42 pm

продължавай Севи!
хитра идея (:
Върнете се в началото Go down
mrs. Lovett
Angel of Darkness
Angel of Darkness
mrs. Lovett


Брой мнения : 146
Join date : 27.08.2009
Age : 27

Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett)   Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett) Icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 12:30 am

Белатрикс вървеше по скърцащия под на стаята и търсеше дневника си. Намери го, прибран в един шкаф. Взе го припряно и почука върху него с пръчката си. Мигом, окото се отвори и каза:
-Здравей! Как миня денят ти, Бела?
-О, случи се нещо невероятно!-разпалено заобяснява Белатрикс.- Днес Волдемор ни повика отново. Аз пристигнах първа, както винаги. Преди другите да пристигнат той....той..ми каза, че...че... се нуждае от мен! Аз направо онемях. Знам, че Черния Лорд не е способен да обича, но това, че се НУЖДАЕ от мен...Не го е казвал на никой досега. Поне не в мое присъствие... Каза ми още и, че съм една от най-верните му служители! Не знам дали не си давам напразни надежди...Но това наистина е огромен напредък...Може да не ме обича, но се нуждае от мен, което ми стига. Не помня друг, освен Рудолфус да ме е обичал, като изключим Циси разбира се...
(Следва продължение на този ден)
Върнете се в началото Go down
Sweet_ReVenge
Новорегистриран
Новорегистриран
Sweet_ReVenge


Брой мнения : 16
Join date : 05.09.2009

Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett)   Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett) Icon_minitimeСъб Сеп 12, 2009 2:22 am

ОЩЕ! *скандира*
Идеята е супер,интересно е ((: Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett) 105888
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett)   Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дневникът на Белатрикс Лестранж (някаква тъпотия бай mrs. Lovett)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Helena Bonham Carter Fans :: Free flood :: Лично и общо творчество-
Идете на: