Helena Bonham Carter Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helena Bonham Carter Fans

Весела Коледа и Честита Нова Годинаааа! <33
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любима сцена

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
mrs. Lovett
Angel of Darkness
Angel of Darkness
mrs. Lovett


Брой мнения : 146
Join date : 27.08.2009
Age : 27

Любима сцена Empty
ПисанеЗаглавие: Любима сцена   Любима сцена Icon_minitimeСъб Сеп 05, 2009 4:05 am

Коя е любимата ви сцена от филма? Моята е, когато Ловет пее "Най-ужасните кексчета в Лондон" и когато се сеща за кексчетата с месо и пеят. Very Happy Не знам дали ме разбрахте, видео:
Върнете се в началото Go down
Katy
Администратор
Администратор
Katy


Брой мнения : 216
Join date : 27.08.2009
Age : 29
Местожителство : Силистра / София

Любима сцена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима сцена   Любима сцена Icon_minitimeСъб Сеп 05, 2009 3:47 pm

на мене , когато пеят двамата и , когато там нали дават как като убие на стола някого и пада долу и тя хелена е там ;p

който е гледал филма може да ме разбере (rofl)
Върнете се в началото Go down
Sweet_ReVenge
Новорегистриран
Новорегистриран
Sweet_ReVenge


Брой мнения : 16
Join date : 05.09.2009

Любима сцена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима сцена   Любима сцена Icon_minitimeСря Сеп 09, 2009 2:16 am

Оо като цяло всички сцени са страхотни..смисъл няма някоя,която де ме дразни /Освен ''I feeeeel you,Johanna/ Любима сцена Icon_lol
Но ако говорим за най-най-любима...обожавам ''Worst pies in London'' и когато тя казва ''And I'm tellin' you, them pussycats is quick'' толкова е сладкаа Любима сцена 635575
Или на площада,където затапва хлапето и всички започват да се смеят... абе всички :)
Върнете се в началото Go down
JohnMorrison
Любопитен
Любопитен
JohnMorrison


Брой мнения : 48
Join date : 05.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Любима сцена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима сцена   Любима сцена Icon_minitimeСря Сеп 09, 2009 3:06 pm

By The Sea, тая сцена просто я обожавам. Велика! ^^