Helena Bonham Carter Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helena Bonham Carter Fans

Весела Коледа и Честита Нова Годинаааа! <33
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ако се събудиш в друго тяло...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
CoolDrink
Маниак
Маниак
CoolDrink


Брой мнения : 101
Join date : 05.09.2009

Ако се събудиш в друго тяло... Empty
ПисанеЗаглавие: Ако се събудиш в друго тяло...   Ако се събудиш в друго тяло... Icon_minitimeСъб Сеп 05, 2009 4:39 am

Какво бихте бнаправили при подобна ситуация?Паника ,радост или някакво друго чувство?Бихте ли искали да се върнете в своето тяло или бихте предпочели да опознаете това и да останете в него ,ако имате избор?
Върнете се в началото Go down
mrs. Lovett
Angel of Darkness
Angel of Darkness
mrs. Lovett


Брой мнения : 146
Join date : 27.08.2009
Age : 27

Ако се събудиш в друго тяло... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако се събудиш в друго тяло...   Ако се събудиш в друго тяло... Icon_minitimeСъб Сеп 05, 2009 4:42 am

Това ми прилича на филма "Горещо маце" Ако се събудиш в друго тяло... 710326 Реакцията ми ще зависи от тялото, в което съм но сто процента щях да си кажа "ОМГ! Полудях ли?" Мисля, че бих предпочела да си остана в моето си тяло.
Върнете се в началото Go down
Katy
Администратор
Администратор
Katy


Брой мнения : 216
Join date : 27.08.2009
Age : 28
Местожителство : Силистра / София

Ако се събудиш в друго тяло... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако се събудиш в друго тяло...   Ако се събудиш в друго тяло... Icon_minitimeСъб Сеп 05, 2009 4:04 pm

ъм , вярно , че тва е от филм ;p
за мене няма значение в кое тяло ще попадна! ИСКАМ СИ МОЕТО , въпреки , ме нямам кой знае ква фигура , ама си е МОЕТО Ако се събудиш в друго тяло... 866523
Върнете се в началото Go down
deni_music
Новорегистриран
Новорегистриран
deni_music


Брой мнения : 4
Join date : 06.09.2009

Ако се събудиш в друго тяло... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако се събудиш в друго тяло...   Ако се събудиш в друго тяло... Icon_minitimeСря Сеп 09, 2009 7:30 pm

Моето и само моето.Не искам да живея нечий друг живот!!!Пък и откъде да зная,че човекът,с когото съм си разменила тялото няма да ми направи някой мръсен номер.. Ако се събудиш в друго тяло... Icon_sunny
Върнете се в началото Go down
dunde_daniela
Любопитен
Любопитен
dunde_daniela


Брой мнения : 23
Join date : 04.09.2009
Age : 31
Местожителство : Silistra

Ако се събудиш в друго тяло... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако се събудиш в друго тяло...   Ако се събудиш в друго тяло... Icon_minitimeПон Сеп 14, 2009 5:20 am

За 1,2 дни с удоволствие бих опитала друго тяло... ама накрая ще ми домъчнее за сланинките ми. Ако се събудиш в друго тяло... Icon_porc
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ако се събудиш в друго тяло... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако се събудиш в друго тяло...   Ако се събудиш в друго тяло... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ако се събудиш в друго тяло...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Helena Bonham Carter Fans :: Free flood :: Обсъждания-
Идете на: