Helena Bonham Carter Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helena Bonham Carter Fans

Весела Коледа и Честита Нова Годинаааа! <33
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Приятелите

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
mrs. Lovett
Angel of Darkness
Angel of Darkness
mrs. Lovett


Брой мнения : 146
Join date : 27.08.2009
Age : 27

Приятелите Empty
ПисанеЗаглавие: Приятелите   Приятелите Icon_minitimeСъб Сеп 05, 2009 4:43 am

Съществува ли твърдението "Бест френд"? Приятелите оказват ли се предатели? Как човек може да е сигурен дали приятелят е предател? И всичко каквото се сетите по темата.
Върнете се в началото Go down
CoolDrink
Маниак
Маниак
CoolDrink


Брой мнения : 101
Join date : 05.09.2009

Приятелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелите   Приятелите Icon_minitimeСъб Сеп 05, 2009 5:07 am

Оуууу да....!Това е тема ,на която може да се разсъждава доста дълго.Наистина приятелството е доста важно и го има навсякъде.Просто понякога ти трябва някой ,на който без пробем да съобщиш всичко и той да го приеме такова каквото е.Днес такива хора се срещат доста рядко...в смисъл верни приятели ,на които да се довериш напълно.Тези които имат поне един такъв вече са късметлии.Приятелството е...Богатство,не за джоба на всекий.За някои то е прекалено скъпо,а задруги нищо не струва.Аз съм от хората ,които го ценят и съм горд ,че за сега имам четири приятеля ,на които имам пълно доверие.За които мога да гарантирам ,че няма да ми обърнат гръб в труден момент или нещо подобно..."Сговорна дружина-планина повдига!"
Върнете се в началото Go down
Katy
Администратор
Администратор
Katy


Брой мнения : 216
Join date : 27.08.2009
Age : 29
Местожителство : Силистра / София

Приятелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелите   Приятелите Icon_minitimeСъб Сеп 05, 2009 4:03 pm

За мене лично съществува понятието Бест фриендс! с най-добрата си приятелка преди три дни навършихме 11 години токакто се познаваме! и все така сме си близки , но е то сега , аз заминавам да уча в софия и се разделяме , но това не мисля , че ще бъде ппречка!

също така съм на мнение, че дори и от един форум , можеш да станеш с някого МНОГО близък! аз вече чувствам такива хора до себе си , което много ме радва!

Това е моето мнение , добър приятел - най-добър можеш да си намериш навсякъде и няма значение на колко е , откъде и и как изглежда! Приятелите 271785
Върнете се в началото Go down
JohnMorrison
Любопитен
Любопитен
JohnMorrison


Брой мнения : 48
Join date : 05.09.2009
Age : 31
Местожителство : София

Приятелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелите   Приятелите Icon_minitimeСъб Сеп 05, 2009 7:39 pm

Katy написа:
Това е моето мнение , добър приятел - най-добър можеш да си намериш навсякъде и няма значение на колко е , откъде и и как изглежда! Приятелите 271785
По-вярно нещо от това няма =]]]]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Приятелите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелите   Приятелите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Приятелите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Helena Bonham Carter Fans :: Free flood :: Обсъждания-
Идете на: